FROZEN

FRUITS AND VEGETABLES

 

REAL

 

 

O firmie - Historia

Firma „REAL” powstała w 1990 roku jako spółka cywilna krajowych osób fizycznych. Była jednym z pierwszych przedsiębiorstw prywatnych w Polsce północno-wschodniej, które na szeroką skalę zajmowało się handlem zagranicznym z krajami byłego Związku Radzieckiego.

W 1996 roku ze spółki cywilnej została wyodrębniona Spółka Akcyjna Real zajmująca się handlem i przetwórstwem rolno-spożywczym.

W 1998 roku firma nabyła Chłodnię w Morszkowie na bazie której firma rozpoczęto produkcję mrożonek.

Działalność spółki skupia się na przetwarzaniu owoców i warzyw. W miesiącach letnich przerabiamy głównie truskawki, wiśnie, maliny, porzeczki i śliwki. W pozostałym okresie produkcja obejmuje przerób warzyw i pieczarek oraz owoców cytrusowych.

W 2005 roku REAL S.A. uruchomiła kolejne dwa zakłady produkcyjne w Klikawie oraz w Bronisławowie Dużym.

W sierpniu 2011 roku firma zakupiła Zakład w Bachorzy, produkujący koncentraty owocowe, w 2012 – zakupiono Zakład w Nieledwi, gdzie również produkowane są koncentraty owocowe.

W roku 2015 dodatkowo w Zakładzie w Nieledwi wybudowana i uruchomiona została chłodnia składowa.

Dzięki szerokiej działalności produkcyjno-handlowej Spółka rozwija się i rozbudowuje. Dobra kondycja finansowa pozwala wprowadzać nowoczesne technologie w produkcji, dzięki którym uzyskiwana jest bardzo wysoka jakość produktów i nawiązywana ścisła współpraca z czołowymi firmami z branży spożywczej na rynku krajowym i zagranicznym.

Obecnie Real S.A. to jedna z najbardziej znaczących firm w sektorze przetwórstwa owoców i warzyw nie tylko w Polsce ale i w Europie.

Moce zamrażalnicze zakładów sięgają 600 ton na dobę.
Magazyny chłodnicze mogą pomieścić do 50 tys. ton mrożonek. Zdolności przerobowe Zakładu w Bachorzy to około 130 tyś. ton owoców rocznie, a Zakładu w Nieledwi to ponad 80 tyś. ton

Real SA provides its clients with:

- freezing in high performance fluidization tunnel freezers

- storage of frozen food in one of the biggest cold storages in the country

 
W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.